משלוח חינם בקנייה מעל ₪249

הסיפור שלנו

2016

קלירלי הוקמה בשנת 2016 על מנת לייצר סביבה דיגיטלית טובה, נקיה ואיכותית יותר. 

הערך המרכזי היה שמירה על סביבה מעוצבת, מקורית ואיכותית, ללא פשרות. 

המוצר הראשון אותו השקנו היה הכיסוי השקוף לאייפון 6 ולאייפון 6 פלוס. בחלוף השנים המוצרים המשיכו להשתפר, לשמור על העיצוב המקורי של המכשיר יחד עם הגנה איכותית. תחת המותג Clearly הושקו גם מוצרים משלימים נוספים כמו מגן מסך ומגן מצלמה אשר מעניקים הגנה מלאה וחווית שימוש השואפת לאידיאלית. 

2020

MOFT - LAPTOP STAND - LOGO

MOFT – Mobile Office for Traveler – המוצרים של מופט מאפשרים לעבוד מכל מקום בצורה נוחה יותר ובריאה יותר. המוצרים החדשניים ופורצי הדרך מספקים פתרונות יחודיים שנוצרו במחשבה על ניידות, מינמליזם ושיפור החוויה הדיגיטלית. 

 

2021

בכדי להשלים את סביבת העבודה הטובה והנעימה יותר, חברנו בשנת 2021 לחברה רב-מותגית בשם RollingSquare אשר מתמקדים בפתרונות ייחודיים לאנשים אשר משתמשים במגוון מוצרים שונים (כולנו). באמצעות מוצרים כמו inCharge ו TAU ניתן בקלות להחליף את כל הכבלים בכבל אחד קומפקטי וחזק במיוחד וגם להישאר עם טלפון דלוק גם בימים ארוכים ועמוסים במיוחד. 

 כל המוצרים הנמכרים ב- Clearly נבחרים בקפידה רבה, שואפים להשלים אחד את השני ולאפשר לכם פשוט להנות יותר מהסביבה הטכנולוגית היומיומית שלכם. יחד עם מוצרים מופלאים ופורצי דרך אנו שומרים על רמת שירות לקוחות גבוהה במיוחד, משלוחים מהירים ביותר ופשוט חוויה שתשאיר לכם חיוך על הפנים.

עובדים על הדבר הבא...

דילוג לתוכן